Strona www pakiet Standard
Promuj swoje produkty i zwiększaj obroty

Wiesz czego potrzebujesz, szukasz najlepszego wykonawcy

To, że jesteś na tej podstronie nie jest zbiegiem okoliczności. Szukasz wykonawcy dla zaplanowanej przez Ciebie strony internetowej dla Twojej firmy. Być może miałeś już przykre doświadczenia w przeszłości i jesteś ostrożny w doborze firmy, która zbuduje Twoją stronę internetową. Gratulujemy - dalej szukać nie musisz!

Tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji dla biznesu zajmujemy się już od ponad 10 lat. Znamy potrzeby rynku i nie boimy się stosować nowych technologii. Naszym priorytetem jest realizacja Twojej strony www w najlepszej możliwej formie. Szczegółowo analizujemy sugestie, koncepcje oraz pomysły naszych klientów. Dlatego dokładnie zapoznajemy się ze specyfiką Twojej firmy, aby stworzyć jak najbardziej niepowtarzalne rozwiązanie odpowiadające Twojej branży. 

Stworzymy stronę internetową, która będzie zooptymalizowana pod kątem SEO z wykorzystaniem naszego autorskiego systemu CMS - najprostrzego w użyciu narzędzia na rynku, a zarazem bardzo potężnego. Nie jednokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, kiedy klienci wykorzystując inne popularne darmowe narzędzia chcieli dokonać zmian na swojej stronie internetowej i pojawiały się problemy. Powodem tego są firmy, wykonujące witryny internetowe, które wykorzystują darmowe ogolnodostępne systemy zarządzania tj. Joomlę lub Wordpress i w momencie awarii nie potrafią zidentyfikować problemu. Z nami takiego problemu nie ma - znamy swój system od podszewki, dlatego obsługa Twojej strony internetowej będzie przyjemnością. 
 

Skład pakietu

  • Unikalny szablon graficzny dla Twojej witryny - dopasowujący się do różnych wielkości ekranów
  • Galeria zdjęć z podziałem na albumy z możliwością dopasowania do Twoich konkretnych potrzeb
  • Prezetacja produktów/usług z podziałem na kategorie z możliwością dopasowania do określonego rodzaju oferowanych produktów
  • Formularz kontaktowy przy każdym produkcie, oraz w zakładce kontakt
  • Mapa dojazdu
  • Moduł aktualności i/lub blog podpięty pod stronę
  • Zintegrowany ze stroną system do fakturowania


Powyższe opcje są elastyczne, dopasujemy całość dokładnie do Twoich potrzeb.

Klienci o nas

Skontaktuj się z nami

Nie archiwizujemy wiadomości oraz danych osobowych przesłanych przez poniższy formularz. Poniższe dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.


* pola wymagane